Rüya Tabirleri / savaş rüyaları / Rüyada savaş silahı görmek

Rüyada savaş silahı görmek

Rüyada savaş silahı görmek tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada savaş silahı gördüyseniz

  • Harcamalarınızda dikkatli davranın.
  • Hiçbir detayı kaçırmamanız, reddedilmesi zor teklifler ortaya koymanızı sağlayabilir.

Rüyada savaşta silah kullanmak rüya sahibi kişi için kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada savaşta silah sıkmak rüya sahibi kişi için ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, mal ve para biriktireceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüya tabirlerine göre rüyada savaşta silahla vurulmak size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, yeni bir ilişki yaşanacağına, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada savaşta silah sesi duymak eşler arasına kara kedi gireceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, hayırlı bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada savaşta silahla adam öldürmek kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada savaşta silahsız kalmak yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada savaşta silahını kaybetmek yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments