Rüya Tabirleri / rehin rüyaları / Rüyada silahla rehin alındığını görmek

Rüyada silahla rehin alındığını görmek

Rüyada silahla rehin alındığını görmek hafif ve iyi hissedeceğine, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, anne baba dualarının alınacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada silahla rehin alındığını gördüyseniz

  • İltifatlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.
  • İnatçılıktan veya ısrarcı olmaktan kaçınabilirseniz ilişkilerinizin gelişip, besleneceği bir süreç olabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada silahla rehin alınmak yol kat edeceğine, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına işarettir.

Rüyada silahla rehin alındıysa maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments