Ana sayfa » Araba rüyaları » Rüyada araba kaportası görmek

Rüyada araba kaportası görmek

Rüyada araba kaportası görmek işlere burnunu sokan insanlar olacağına, kişinin afiyette olacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada araba kaportası gördüyseniz

  • Sizden çok fazla istek veya talebi olan kişiler olabilir.
  • Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız ya da terfii etmeniz olasıdır.

Rüyada arabanın kaportasını yaptırmak rüya sahibi için hayattan alınan zevkin daha da artacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top