Rüya Tabirleri / anne rüyaları / Rüyada anne kedi görmek

Rüyada anne kedi görmek

Rüyada anne kedi görmek tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, çok daha iyi koşullara sahip olacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına delalettir.

Rüyada anne kedi gördüyseniz

  • Aşk hayatınızı hafife almayın.
  • Bazı konuları halletmesi ya da kontrolü ele alması için kimseyi beklemek zorunda değilsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada annemi kedi tırmalaması yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, güzel günlerin yaşanacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada anne kedi saldırması bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına, yaşlılığında da rahat edeceğine inanılır.

Rüyada anne kedinin yavrusunu yemesi maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada annemin kedi doğurduğunu görmek büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, daha yüksek bir noktaya geleceğine, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada annenin kedi alması rüyayı gören için dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına, çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada anne kedi ısırması özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada annenin kedi sevmesi rüyayı gören için sorunların yeni sorunlar doğuracağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada annenin kedi olması kendisini üzen konuların kapanacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, maddi açıdan ferahlayacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada annenin kedi doğurması rüyayı gören için atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, alım gücünü yitireceğine, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bora

Selamlar ben rüyamda işe gitmek için beklerken yavru bir siyah kedi goruyom onu seviyom ve çağırıyor sonra bakiyom bir anne kedi ve yanında yine üç dört tane siyah yavrusu var onlarda sevmek istiyom anne kedi siyah değil önce seviyom yavru kedilerde birbirine siginmes şekilde duruyor sonra anne kedi beni tirmalamay çalışıyor ayaklarımda rüyamı yorumlarsanız sevinirim