Rüya Tabirleri / akrep rüyaları / Rüyada akrebin üstüne gelmesi

Rüyada akrebin üstüne gelmesi

Rüyada akrebin üstüne gelmesi itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, büyük işlere imza atacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, sorunlarının da son bulacağına, yapacağı planların altüst olacağına, hilekar ve zayıf tanıdığa alamet etmektedir.

Rüyada akrebin üstüne gelmesi gördüyseniz

  • Başkaları hakkındaki düşüncelerinizi kendinize saklamanız gerekeiyor olabilir.
  • Şikayet etmek işleri karıştıracaktır, ince davranmanızda fayda var.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada akrebin üstüne basmak sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, çok mutsuz olacağına, ihanet dolu bir işe girileceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Rüyada akrebin üstüne atlaması rüya sahibi kişi için daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada akrebin üstüne düşmesi kısa sürede başarısının artacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments