Rüya Tabirleri / akraba rüyaları / Rüyada akrabalarının ziyarete geldiğini görmek

Rüyada akrabalarının ziyarete geldiğini görmek

Rüyada akrabalarının ziyarete geldiğini görmek ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada akrabalarının ziyarete geldiğini gördüyseniz

  • Rutinin dışına çıkmalı, farklı şeyler denemelisiniz.
  • Geç sonuçlanmış bir iş, her şeye rağmen, hiç sonuçlanmamış olandan iyidir.

Rüyada ölmüş akrabanın ziyarete gelmesi kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uzak akraba ziyaretine gitmek maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına yorulur.

Rüya tabirlerine göre rüyada hasta akrabayı ziyaret etmek maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, içinin ve kafasının da rahat edeceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, ekmeğinin ve kazancının artacağına rivayet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada akrabaya ziyarete gitmek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada akrabanın ziyarete gelmesi sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine alamettir.

Rüyada akrabayı ziyaret etmek kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments