Rüya Tabirleri / ağız rüyaları / Rüyada ağızdan çıkan yılan görmek

Rüyada ağızdan çıkan yılan görmek

Rüyada ağızdan çıkan yılan görmek yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına inanılır.

Rüyada ağızdan çıkan yılan gördüyseniz

  • Bilginizi, yeteneklerinizi, hizmetlerinizi veya fikirlerinizi paylaşarak potansiyeli olan bir kişi üzerinde olumlu etki yaratabilirsiniz.
  • Sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir.

Rüyada ağızdan çıkan kurt görülmesi kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments