Rüya Tabirleri / adak rüyaları / Rüyada adak kuzu görmek

Rüyada adak kuzu görmek

Rüyada adak kuzu görmek mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada adak kuzu gördüyseniz

  • Eski bir partneriniz hayatın basit tatlarını hatırlatabilir.
  • Fırsat bulabilirseniz yarışmalara katılmayı denemelisiniz.

Rüyada adak kuzu kesmek rüyayı gören kişi için pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, gerçeklere yüz çevrileceğine, işlerini yoluna sokacağına, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına, hasta ise iyileşeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments