Rüya Tabirleri / Rüyada abartı görmek

Rüyada abartı görmek

Rüyada abartı görmek mal ve rızkın çoğalmasına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, bir süre belini doğrultamayacağına, rüya sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına, yolculuk yaparak bir hayra ermeye delalet eder.

Rüyada abartı gördüyseniz

  • Hiçbirşey yapamıyorsanız, evdeki mobilyalarınızın rengini veya yerini değiştirebilirsiniz.
  • Eğitiminizi, belli ekspertiz konularını veya yeteneklerinizi ilgilenirden bilgiler toplayabilirsiniz.

Rüyada abartılı makyaj yapılması bazen istemediği şeyler yapacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments