Rüya Tabirleri / masa rüyaları / Rüyada yuvarlak masa görmek

Rüyada yuvarlak masa görmek

Rüyada yuvarlak masa görmek içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduran rüya sahibinin çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada yuvarlak masa gördüyseniz

  • Planlarınızı en iyi şekilde yapmanız gerekiyor.
  • Akrabalarınızla ilişkilerinizde duygularınızı göstermekten çekinebilirsiniz.

Rüyada yuvarlak masa örtüsü görüldüğünde yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına inanılır.

Rüyada beyaz yuvarlak masa görmek yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, her zaman neşeli olacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada tahta yuvarlak masa görüldüyse kişinin hayatının değişeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına işaret eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yuvarlak masada oturmak iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine inanılmaktadır.

Rüyada büyük yuvarlak masa görülmesi bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, vaaz ve nasihate, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments