Rüya Tabirleri / fiskos rüyaları / Rüyada fiskos masası görmek

Rüyada fiskos masası görmek

Rüyada fiskos masası görmek uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine alamet eder.

Rüyada fiskos masası gördüyseniz

  • Hayatınız mutlu bir şekilde değişebilir.
  • Uluslararası konularda da yanlış kararlar, ani çıkışlar, yanlış değerlendirmeler ya da adımlar söz konusu olabilir.

Rüyada fiskos masası örtüsü görmek bolluk içinde yaşamaya, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, çok büyük hayır duaları alacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments