Rüya Tabirleri / mobilya rüyaları / Rüyada mobilya görmek

Rüyada mobilya görmek

Rüyada mobilya görmek onu borçtan kurtaracağına, işlerin düzgün gideceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine yorumlanır.

Rüyada mobilya gördüyseniz

  • Ekip çalışmaları, ortaklık gerektiren işler, iş birlikleri veya ilişkiler eskisinden daha hızlı akmaya başlıyor.
  • Yapılması gereken değişikliklere ayak diremek veya karşı tarafa küsmek yerine gerekli değişiklikleri yapmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada mobilya dolap görüldüğünde aksiliklerin peşini bırakmayacağına, atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine alamet eder.

Rüyada mobilya almak görüldüğünde sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, bazen fakirlik görüleceğine, refah içinde olacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın mobilya görüldüyse çözüm yolları bulamayacağına, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı yorumlanır.

Rüyada mobilyaların eskidiğini görüldüyse hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Rüyada mobilya beğenmek kazancının da garanti ve sabit olacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada mobilyaların yerini değiştirmek kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, yeni bir eve sahip olacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine rivayet eder.

Rüyada mobilya yanması hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının mobilya aldığını görüldüğünde çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada mobilya bakmak hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada mobilya seçmek yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada mobilya vermek ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada mobilya bulmak iyi geçim halinde kalacağına, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına işarettir.

Rüyada mobilya alınması edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada mobilya taşımak alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor mobilya görülmesi bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bebek mobilyası görüldüyse böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, çok zor bir yoldan geçeceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, işlerindeki bereketin kaçacağına, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada başkasının mobilya aldığını görüldüyse hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada mobilya değiştirmek o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, yol yordam öğretileceğine tabir olunur.

Rüyada mavi mobilya görülmesi yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada mobilya yıkamak işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına yorumlanır.

Rüyada ceviz mobilya görüldüyse mevcut konforunun da devam edeceğine, kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, daha fazla kazanç getireceğine işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada mobilya kurmak kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada mobilya sökmek rüyayı gören için sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok güzel mobilyalar görüldüğünde yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada mobilya baktığını görüldüğünde çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mobilya dükkanı görüldüğünde başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, büyük başarılara işlere imza atılacağına alamettir.

Rüyada siyah mobilya görmek iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına alamettir.

Rüyada mobilya temizlemek rüyayı gören için hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine inanılmaktadır.

Rüyada birinin yeni mobilya aldığını görüldüğünde sahip olunan gücün kaybedileceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına, söz ve yetki sahibi olacağına, aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada varaklı mobilya görülmesi elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, kendisine ev alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada mobilya tamir etmek maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, aynı zamanda da korunup kollanacağına alamettir.

Rüyada mobilya beşik görülmesi ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada koltuk mobilya görüldüyse büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mobilya yerleştirmek rüya sahibi için atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı mobilya görülmesi sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı mobilya görüldüğünde kudret ve hikmet sahibi olacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, verilen sözlerin tutulacağına, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu mobilya görülmesi mutluluğa ve neşeye, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına inanılır.

Rüyada başkasının yeni mobilya aldığını görülmesi yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine yorulur.

Rüyada mobilyalı oda görmek sürekli dua alarak yaşayacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, helal kazanç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mobilyanın kırıldığını görüldüyse işlerini çok iyi yerlere getireceğine, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, kendisini bir türlü toparlayamayacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada mobilya bakmaya gitmek uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırılmış mobilya görüldüyse hayatının bir anda renkleneceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mobilya atmak rüya sahibi kişi için konferans ve seminerlere katılacağına, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, istediklerini elde etmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada klasik mobilya görüldüğünde yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine yorulur.

Rüya tabirlerine göre rüyada mobilya satmak sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada mobilya kesmek yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada oymalı mobilya görüldüğünde manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, uzun uğraşlar ve büyük çabalara rağmen bir türlü aşılamayacağına, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mobilya yapıldıysa sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, kötü haberlerin alınacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada sevgiliyle mobilya bakmak insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments