Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada yürüyen kadın görmek

Rüyada yürüyen kadın görmek

Rüyada yürüyen kadın görmek yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, birikim yapma imkânı elde edeceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına delalet eder.

Rüyada yürüyen kadın gördüyseniz

  • Kalpten istediğiniz bir hedefinizi gerçekleştirmeye sandığınızdan daha yakınsınız.
  • İçinizden gelen aşırı masraf yapma tepkilerini kontrol altında tutamazsanız sununda bütçenizde büyük bir delik açmış olursunuz.

Rüyada sahilde yürüyen kadın görülmesi yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yolda yürüyen kadın görmek iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, duymadığı sözleri duyacağına, kendini dünya malları edinmeye vereceğine, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ters yürüyen kadın görüldüyse uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, gönülsüzce bir yere gideceğinize, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments