Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada yüksek tepede ev görmek

Rüyada yüksek tepede ev görmek

Rüyada yüksek tepede ev görmek aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, rüya sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna, kazancında artış olacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yüksek tepede ev gördüyseniz

  • Gizli bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.
  • Zorluklardan kaçmamalısınız.

Rüyada yüksek tepede ev alındıysa yeni mallara kavuşacağına, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, yapılan işte ustalaşılacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksek tepeye ev yapıldıysa sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek tepede evde oturmak rüya sahibi kişi için yanlış işler yapacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments