Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada ev resmi görmek

Rüyada ev resmi görmek

Rüyada ev resmi görmek hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, yeni bir başlangıç yapmaya, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine işarettir.

Rüyada ev resmi gördüyseniz

  • Aynı şekilde duygusal ilişkiler açısından da fazla şanslı değilsiniz.
  • Aşırı harcamalardan veya ev ahalisi dışında kişiler için para harcamaktan kaçınmalısınız.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ev resmi çizmek başkasının hakkına göz dikileceğine, koyu muhabbette kalacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına, rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, yokluk ve fakirlik göreceğine rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada duvara ev resmi çizmek rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, önemli kararlar alınacağına, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, yapacağı planların altüst olacağına, birçok kişiye yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ev resmi yapmak çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, can derdine düşeceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments