Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada tahta ev görmek

Rüyada tahta ev görmek

Rüyada tahta ev görmek bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, mülkiyetinin de artacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına inanılır.

Rüyada tahta ev gördüyseniz

  • Stresi azaltmanın bir yolunu bulmalısınız.
  • Ev, aile ya da iş konuları ihmale gelmeyebilir, kendinize mutlaka zaman ayırmalısınız.

Rüyada tahtadan ev yaptığını görüldüğünde kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada tahta evin sallanması aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tahta ev yapıldığında çok iyi giden işlerin duracağına, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tahta evde gezmek rüya sahibi için sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tahta evde olmak rüyayı gören kişi için eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tahta evde yaşamak şansının bir türlü dönmeyeceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tahta evin yandığını görmek yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, kısmetlerinin de kapanacağına, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada tahta ev yıkılması rüyayı gören için endişelerin yerini mutluluğun alacağına, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine işarettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tahta eve girmek rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yaşanan bütün sorunların biteceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada tahta eve taşınmak yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, büyük bir ortaklığa girileceğine, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına işarettir.

Rüyada tahta ev kapısı görüldüğünde çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada iki katlı tahta ev görüldüğünde rahat bir hayata sahip olunacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments