Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada yırtık erkek ayakkabısı görmek

Rüyada yırtık erkek ayakkabısı görmek

Rüyada yırtık erkek ayakkabısı görmek her türlü yakarışının karşılık bulacağına, çok doğru bir yol tutulacağına, kaybetmeyi göze alamayacağına, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yırtık erkek ayakkabısı gördüyseniz

  • Sizi provoke eden kişilerin oyunlarına gelmemelisiniz.
  • Düşünceleriniz daha çok pratik yöndedir, sözlerinizde ise oldukça açık olacaksınız.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yırtık erkek ayakkabısı giymek karlı işlere gireceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, bir taraftan para kazanırken diğer taraftan kötü kişilerle kötü işler yapmaya ve başını binbir türlü belaya sokup çok zarara uğrayacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments