Rüya Tabirleri / ağız rüyaları / Rüyada yılanın ağzında balık görmek

Rüyada yılanın ağzında balık görmek

Rüyada yılanın ağzında balık görmek maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, gönül kapılarının açılacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın ağzında balık gördüyseniz

  • Sosyal yaşamınızı veya kariyerinizi ilgilendiren bazı olanaklar veya planlar gerçekten süper bir fırsat anlamına geliyor olabilir.
  • Sizin onları halletmeyi istemeniz bile yeterli olabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yılanın ağzından balık çıkması yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, makbul olan mallar edineceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar edeceğine, kendini uzun uzun tenkit edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments