Rüya Tabirleri / ay rüyaları / Rüyada ay balığı görmek

Rüyada ay balığı görmek

Rüyada ay balığı görmek mutlu günler yaşanacağına, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine alamettir.

Rüyada ay balığı gördüyseniz

  • Arkadaşlarınızla ya da meslektaşlarınızla biraya gelerek farklı fırsatlar yakalayabilirsiniz.
  • Gizli planları, kapalı kapılar ardında olup biteni merak edebilir, gizemli konulara ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada ayının balık yediğini görülmesi ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, işlerinden de geri kalacağına, işlerini çok iyi yerlere getireceğine alamettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada ayının balık yemesi büyük paralar kazanılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, doğru kararların alınacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, büyük başarıla kazanacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments