Rüya Tabirleri / üzer rüyaları / Rüyada yılanı üzerinde görmek

Rüyada yılanı üzerinde görmek

Rüyada yılanı üzerinde görmek her zaman rüya sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yılanı üzerinde gördüyseniz

  • Geleceğinizi olumlu yönde etkileyebilecek yaratıcı fikirleriniz olabilir ya da oluşabilir.
  • Seçimlerinizi buna göre yapmalısınız.

Rüya alimlerine göre rüyada yılanın üzerine düşmesi doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yılanı üzerinden atmak sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yılanların üzerinde yürümek rüya sahibi kişi için kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yılanların üzerinden uçmak güllük gülistanlık olacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yılanın üzerine binmek uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada yılanın üzerine saldırması az da olsa kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine alamettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yılanın üzerine yatmak işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılanın üzerinden geçmek düşmanını alt edeceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, yeni denemelerde bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada yılanın üzerinde gezmesi en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, ruhani önderlik yapacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yılan üzerinden atlamak sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, hem de çok üzüleceğine, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yılan üzerine basmak kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada yılanın üzerine sıçraması kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, evlatların hayırsız çıkacağına, hataların telafi edileceğine, musibetlerin ve zararların gitgide artacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ölü yılanın üzerine basmak onların başarıları ile gururlanacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada yılanın üzerine gelmesi maddi gücünün eksileceğine, ün sahibi birisi olunacağına, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına yorumlanır.

Rüyada yılan üzerine oturmak rüya sahibi kişi için maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yılanın üzerinde gezdiğini görüldüyse problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, çareyi başka yerlerde arayacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine inanılır.

Rüyada yılanın üzerine geldiğini görüldüyse sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada sarı yılanın üzerine atlaması gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah yılanın üzerine atlaması malının ve aşının da çoğalacağına, çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına alamet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments