Rüya Tabirleri / dost rüyaları / Rüyada yılanı dost görmek

Rüyada yılanı dost görmek

Rüyada yılanı dost görmek kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, zor günler geçireceğine inanılmaktadır.

Rüyada yılanı dost gördüyseniz

  • Farklı kültürleri, felsefeleri öğrenme çabanızla insanların dikkatlerini üstünüze çekebilirsiniz.
  • Bazı şeyleri somut olarak görmeye ihtiyacınız var.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeşil yılanla dost olmak eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, belaya ve derde düşeceğine, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına yorulur.

Rüyada yılanla dost olmak kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sarı yılanla dost olmak bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada büyük yılanla dost olmak insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine işaret eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada siyah yılanla dost olmak hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments