Rüya Tabirleri / mobilya rüyaları / Rüyada yeşil mobilya görmek

Rüyada yeşil mobilya görmek

Rüyada yeşil mobilya görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, makam ve söz sahibi olacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına delalet eder.

Rüyada yeşil mobilya gördüyseniz

  • Bir sonraki hamlenizi düşünmeden önce, her şeyin yerli yerine oturtulması gerekiyor olabilir.
  • Sonuçta herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

Rüyada yeşil mobilya alındığında sorunların yakında çözüme kavuşacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, verilen kararların geri çekileceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments