Rüya Tabirleri / sehpa rüyaları / Rüyada sehpa görmek

Rüyada sehpa görmek

Rüyada sehpa görmek borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, daha fazla mal sahibi olacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada sehpa gördüyseniz

  • Belli konularda belli değişiklikler yapma gerekliliği kendini zorla hissettiriyor olabilir.
  • Oldukça fazla emek harcadığınız planlarınızla ilgili önemli değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada sehpanın ayağının kırılması rüya sahibi için yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, işlerin rayından çıkacağına, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sehpa görmek çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, güzel bir hayatı olacağına inanılır.

Rüyada sehpa silmek rüyayı gören kişi için tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sehpa camı kırılması ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine, geç de olsa huzura erileceğine yorumlanır.

Rüyada sehpa tamir etmek rüya sahibi kişi için kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, zor ve stresli günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada deri sehpa görülmesi aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, günah ve suç işleyeceğine, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada altın sehpa görmek sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine inanılmaktadır.

Rüyada mor sehpa görüldüğünde etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada televizyon sehpası görmek hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder.

Rüyada çay sehpası görüldüğünde bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine yorumlanır.

Rüyada ahşap sehpa görüldüğünde geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, çalışkan bir kişi olunacağına, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada sehpa taşımak mal sahibi olacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, çoluk çocuğundan zarar göreceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada servis sehpası görüldüyse hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına yorulur.

Rüyada orta sehpa görmek duygularının karşılığını alamayacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, insanlardan takdir toplayacağına rivayet eder.

Rüyada sehpa alınması kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, aile içindeki huzurun kaçacağına, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada süslü sehpa görüldüyse rahatsızlıkların son bulacağına, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, malını ve parasını sağlama alacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine alamet eder.

Rüyada sehpa çalmak rüya sahibi için yeniliklerin peşi sıra geleceğine, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah sehpa görüldüğünde hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine inanılır.

Rüyada renkli sehpa görülmesi yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, endişelerin ve dertlerin biteceğine, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, yeni mallara kavuşacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine delalet eder.

Rüyada kahverengi sehpa görüldüğünde sorunlarını teker teker aşacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, dost ve akrabalarla paylaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada üçlü sehpa görülmesi ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, hataların telafi edileceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına delalettir.

Rüyada pembe sehpa görülmesi sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, ağız tadının bozulmayacağına yorulur.

Rüyada zigon sehpa görüldüyse deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, huzurunun yerine geleceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına alamet etmektedir.

Rüyada mavi sehpa görüldüğünde kötü ve zor günler geçireceğine, kendisi için mal mülk alacağına, yeni siparişler alacağına yorulur.

Rüyada yuvarlak sehpa görüldüğünde isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, kişisel kavgaların son bulacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada mermer sehpa görülmesi ağız tadının ve moralin bozulacağına, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sehpa fırlatmak kurulan hayallerin yıkılacağına, az maliyetle ticarete atılacağına, sürekli yerinde sayacağına, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine yorumlanır.

Rüyada yeni sehpa görüldüyse hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, üzüntülü bir haber alınacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük sehpa görülmesi hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine yorumlanır.

Rüyada sehpa yapmak düşman malından yemeye, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada demir sehpa görüldüğünde hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, neredeyse mahkemelik olunacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına tabir olunur.

Rüyada sehpa örtüsü görmek eğlenceli günlere kavuşacağına, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, yeni bir çevre edinileceğine, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine delalettir.

Rüyada sehpa hediye alındıysa hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, üzgün ve hasta olacağına, tabiri caizse can bulacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada antika sehpa görülmesi iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tozlu sehpa görüldüyse kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, ayrıcalık elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine tabir olunur.

Rüyada sehpanın tozunu alınması etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada sehpa kırmak rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, günlerini hastanede geçireceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sehpanın kırıldığını görüldüğünde sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, kişinin arkadaşlarından gelecek bir belaya, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına rivayet eder.

Rüyada kırmızı sehpa görüldüğünde ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, hayırlı işlerde yer alacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyada dünürüm iki tane tekli çay sehpası yolladı ne anlama gelir