Rüyada yeşil kapı görmek

Rüyada yeşil kapı görmek elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine delalettir.

Rüyada yeşil kapı gördüyseniz

  • Duygusal bir yapı içindesiniz.
  • Başkaları için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.

Rüyada kapalı yeşil kapı görmek duaların boşa gideceğine, rahat edeceğine ve huzur duyacağına, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, kötü sözler duyulacağına, kendi işinin patronu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük yeşil kapı görüldüyse ruhuna hayrat yapılacağına, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada demir yeşil kapı görmek yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, kısmetinin ve bahtının kapanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yeşil kapı açmak ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kapı kilitlemek arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, modern insanlarla tanışılacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kapıdan geçmek masrafların bu dönemde artış göstereceğine, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil kapıdan girmek rüya sahibi için kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, yeni işlere girileceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada tahta yeşil kapı görülmesi sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, haksızlıklara maruz kalınacağına alamettir.

Rüyada koyu yeşil kapı görüldüyse toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, aile bireylerinin de çok sevineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eski yeşil kapı görüldüyse büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, yeni yatırımlar yapacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments