Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada iç kapı görmek

Rüyada iç kapı görmek

Rüyada iç kapı görmek kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, böylece yüzünün güleceğine, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, çeşitli gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada iç kapı gördüyseniz

  • Maddi, mental veya fiziksel içerikli konularda atacağınız adımlar takdir almanızı sağlayabilir.
  • Alelacele kararlar almadan veya seçimler yapmadan önce seçeneklerinizi dikkatle değerlendirin.

Rüyada denizin içinde kapı görülmesi bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada suyun içinde kapı görüldüyse sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, işlerin yolunda gideceğine, emek verilen ve üzerinde çok çalışılan işlerin istenilen şekilde sonuçlanacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, huzurlu bir yaşam sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada oda içinde kapı görüldüyse ele geçen kazancın günden güne azalacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments