Rüya Tabirleri / akrep rüyaları / Rüyada yeşil akrep görmek

Rüyada yeşil akrep görmek

Rüyada yeşil akrep görmek yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, içini açmaya karar vereceğine, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, huzur ve şifa bulacağına, yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil akrep gördüyseniz

  • Aşk hayatınız kafa karışıklıklarına veya güven başlıklı konularda yanlış anlaşılmalara neden olabilir.
  • Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada küçük yeşil akrep görüldüğünde işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, hayal gibi bir hayat yaşayacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, zamandan da kar edeceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments