Rüya Tabirleri / yer rüyaları / Rüyada yerleşim yeri görmek

Rüyada yerleşim yeri görmek

Rüyada yerleşim yeri görmek sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine ancak kendisini toparlayıp bu kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yerleşim yeri gördüyseniz

  • Otorite konumundaki veya farklı kültürlerden gelen kişilerle problemler yaşayabilirsiniz.
  • Son dakika değişiklikleri çevrenizdeki herkesin tahminlerde bulunmasına neden olabilir.

Rüyada yeni yerleşim yeri görmek yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, başkalarının malına göz dikeceğine, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, büyük paralara sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments