Rüya Tabirleri / yatak rüyaları / Rüyada yeni yatak görmek

Rüyada yeni yatak görmek

Rüyada yeni yatak görmek sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına işaret eder.

Rüyada yeni yatak gördüyseniz

  • Artan yolculuklar, yapılan seyahat planları veya arkadaşlara yapılacak ziyaretler söz konusu olabilir.
  • Daha enerjik olabilmek için birtakım aktivitelerde bulunun.

Rüyada eve yeni yatak alındıysa dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeni yatak alındıysa hayallerde değişiklikler olacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, bol muhabbette kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeni yatak yorgan görüldüğünde duaların ve tövbelerin kabul olacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz yeni yatak görüldüğünde maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına ve çok üzüleceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına delalettir.

Rüyada yeni yatak yapıldıysa sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, sorunlarının birken beş olacağına yorumlanır.

Rüya yorumlarına göre rüyada yeni yatağa yatmak sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen rüya sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni yatak çarşafı görülmesi sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, yok yere kendisini üzdüğü bir dönemin yakın bir zamanda son bulacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments