Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada yeni taba rengi ayakkabı görmek

Rüyada yeni taba rengi ayakkabı görmek

Rüyada yeni taba rengi ayakkabı görmek yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına işaret eder.

Rüyada yeni taba rengi ayakkabı gördüyseniz

  • Alıştığınız yerlerde veya alıştığınız kişilerle zaman geçirmeye özen göstermelisiniz.
  • Belli bir anlaşmanın sonuçlandırılması gerekiyor.

Rüya yorumcularına göre rüyada taba rengi ayakkabı giymek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments