Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada lastik ayakkabı görmek

Rüyada lastik ayakkabı görmek

Rüyada lastik ayakkabı görmek işlerinin hep yolunda gideceğine, hastalıktan şifa bulmaya, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, ün yapmayı başaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lastik ayakkabı gördüyseniz

  • Bazı konulara katılımda bulunarak veya zamanınızı angaje ederek hata yapıyor olabilirsiniz.
  • Gereğinden fazla cazip görünen fikir, teklif veya yatırım önerilerine şüpheyle yaklaşmanızda fayda var.

Rüyada lastik ayakkabı alındığında her daim Allah yolunda yürüyeceğine, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, büyük bir işe kavuşacağına delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada lastik ayakkabı bulmak başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına delalettir.

Rüyada lastik ayakkabı yıkamak binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına alamet eder.

Rüyada lastik ayakkabı giydiğini görüldüğünde sıkıntıların son bulacağına, ailesinin de tasvip etmediği konularda direttiği için başını belaya sokacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, tartışmaların son bulacağına yorumlanır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada lastik ayakkabı giymek sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, mutluluk ve huzur elde edeceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, barış için adım atacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada lastik ayakkabı kaybetmek bahtının ve geleceğinin açık olacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına, sevinçli bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada çamurlu lastik ayakkabı görülmesi elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, ağız tadından olacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Asli

Rüyamda patronum. Ayağında lastik ayakkabı giydiğini gördüm rengi gri