Rüya Tabirleri / elbise rüyaları / Rüyada yeni siyah elbise giymek

Rüyada yeni siyah elbise giymek

Rüyada yeni siyah elbise giymek iş hayatında başarılı olmaya, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, aynı zamanda da kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine yorumlanır.

Rüyada yeni siyah elbise giymek gördüyseniz

  • Belli plan veya projelerinizdeki potansiyeli ya da pırıltıyı görmemiş olan kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz.
  • Sizden farklı düşünen kişilerle biraraya gelmenizi ya da bazı şeyleri farklı ele almanızı sağlayacak aktivitelerde bulunmalısınız.

Rüyada yeni siyah elbise alındığında işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, çok büyük zararlar edileceğine, bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments