Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada yeni ev görmek

Rüyada yeni ev görmek

Rüyada yeni ev görmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, adının ülke dışında yayılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni ev gördüyseniz

  • Bazı kişiler gerçekten sıkıntı verebilir ya da yıpratıcı olabilir.
  • Parayla ilgili konularda ilerlemeler olabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada yeni eve oturmak tüm dileklerin tutacağına, yaşamının da düzene gireceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, bir birlikteliğin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada sevgiliyi yeni evde görülmesi kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni ev süpürmek rüyayı gören için hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına rivayet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeni ev yıkamak çok rahat edilecek bir işe girileceğine, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akrabanın yeni ev alması hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada babanın yeni ev alması geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni evde kedi görüldüyse büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, güç ve kudret kazanacağına rivayet eder.

Rüyada kaynananın yeni evini görülmesi kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, yoğun duygular yaşayacağına, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına alamettir.

Rüyada yeni ev aramak rüya sahibi kişi için sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine ve endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına yorulur.

Rüyada içi yeni ev görüldüyse uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeni ev düzmek o kişiyle münakaşaya düşeceğine ve karşı karşıya kalacağı olaylar yaşayacağına, kendi işinin sahibi olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ahşap yeni ev görülmesi iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeni evde uyanmak gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, ele geçen parada artış olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dağda yeni ev görülmesi çok üzüntülü yollardan geçeceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni ev kurmak sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeni evde uyumak rüya sahibi kişi için sağlığının da yerine geleceğine, işini en iyi şekilde yapacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, lükse ve konfora kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada merdivenli yeni ev görüldüğünde kendisini korumaya alacağına, bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah yeni ev görüldüğünde maddi olanaklarının artacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni ev tutmak rüya sahibi için bolluk ve bereket yaşayacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, rahat bir hayat yaşayacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine işaret eder.

Rüyada yüksek yeni ev görüldüğünde yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına inanılır.

Rüyada köyde yeni ev görmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada geniş yeni ev görüldüğünde bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine inanılır.

Rüyada yeni ev bulmak çok büyük kazanç sağlanacağına, Allah yolunda ilerleyeceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına işarettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yeni ev gezmek yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, hevesinin kursağında kalacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, sağlığını da kaybedeceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına inanılır.

Rüyada yeni ev yapıldıysa işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, şansının ve bahtının açılacağına yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yeni ev boyatmak rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada temiz yeni ev görüldüğünde eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, yolunda devam edeceğine, hatalarından erken döneceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeni ev düzenlemek bunun için sıkıntıya düşeceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni evde yaşamak rüyayı gören için çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, söz sahibi olacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz yeni ev görmek büyük bir kazanç elde edileceğine, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bahçeli yeni ev görülmesi pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yeni ev taşınmak düşman malından yemeye, çekemeyenlerin de çoğalacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yeni ev beğenmek bolluk içine olacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeni ev döşemek hayırlı bir karar verileceğine, insanların takdirini kazanacağına, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına delalet eder.

Rüyada iki yeni ev görmek bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeni eve yerleştiğini görüldüyse zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni evi olmak dinin emirlerini hiçe sayacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine işaret eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada yeni ev sermek sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, kazançlı işlere girileceğine, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bahçede yeni ev görüldüyse büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına inanılmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada yeni eve yerleşmek sevilen kişiler ile aranın açılacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada yeni eve gitmek eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni eve geçmek rüya sahibi için her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına, makbul olan şeylere alamet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada yeni evde yatmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada inşaat yeni ev görülmesi çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, ailesinin de büyük olacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeni evi yıkmak işlerin yeni kapılar açacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski yeni ev görülmesi ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, her istediğini elde edeceğine, zorlukların yakın zamanda biteceğine alamet eder.

Rüyada ailenin yeni ev alması rüya sahibi için yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine, yolunda giden hayatın bozulacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine alamet eder.

Rüyada yeni ev alınması kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeni ev satmak canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments