Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada yavru köpeğin eline işediğini görmek

Rüyada yavru köpeğin eline işediğini görmek

Rüyada yavru köpeğin eline işediğini görmek en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, kariyerinde atılım yapacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yavru köpeğin eline işediğini gördüyseniz

  • Kariyeriniz açısından olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.
  • İş hayatınızda veya maddi başlıklı konularda düşünceli davranmanın olumlu karşılığını görebilirsiniz.

Rüyada yavru köpeğin elini öpmesi eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Rüyada yavru köpeğin elini yalaması rüya sahibi için sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına, hem çok mutlu olacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yavru köpeğin el ısırması rüya sahibi kişi için atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, isteklerini yerine geleceğine, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine ve sevdiklerine hasret kalacağına, gönlündeki gibi sevileceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine yorulur.

Rüyada yavru köpeğin eline işemesi alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, kazancın her geçen gün daha da artacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada yavru köpeği eline alınması kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
turgut

rüyamda beyaz yavru köpeğim üşümüş ve karlı ve buzlu biryere yapışıktı ve zayıftı kuyruğundan tüyleri kopararak onu kurtardım ve kucağıma aldım teşekkür eder gibi inlerken sağ elim göğsünde sol elim poposundaydı ve o an köpeğim rahatlıyarak elime işedi sıcaklığını hissettim ve uyandim yorumunuz nedir hocam allah hepinizden razı olsun hayırlı sabahlar

turgut

allah razı olsun hocam