Ana sayfa » Kedi rüyaları » Rüyada yatakta kedi görmek

Rüyada yatakta kedi görmek

Rüyada yatakta kedi görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, yeni bir ilişkiye başlanacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, geçim derdi yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Rüyada yatakta kedi gördüyseniz

  • Kendinizle ilgili özel bilgileri paylaşırken dikkatli olmalısınız.
  • Alelacele kararlar almadan veya seçimler yapmadan önce seçeneklerinizi dikkatle değerlendirin.

Rüyada yatakta kedi yavrusu görüldüyse sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına işaret etmektedir.

Rüyada yatakta kedi kakası görülmesi işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, parasız günler geçireceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına alamettir.

Rüyada yatakta kedi tüyü görüldüyse ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatağa kedi girmesi bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yataktan kedi çıkması eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, makbul olan mallara kavuşacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, çok sevinçli olaylar yaşayacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Oktay

Rüyamda yatağımda yatan kediyi kovuyordum

Gülay yaş 6o

Rüyamda kedi birden bebek oluyor onu çok seviyorum benim bebegimmis eşimle seviyoruz

Ayşe

Ben yatakta yatarken bir kedi yatağa girip yüzümde doğru patileriyle tırmalamaya çalıştı ama başaramadı

Sabahat

Rüyada eşim yatakta benimle yatıyorken eşimin ayak ucunda kedi yatıyor kediyi ayağıyla kovalıyor kedi geri giriyor yatağa ne anlama gelir

Scroll to Top