Ana sayfa » Kedi rüyaları » Rüyada kedi kuyruğu görmek

Rüyada kedi kuyruğu görmek

Rüyada kedi kuyruğu görmek dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi kuyruğu gördüyseniz

  • Harcamalarınızın karşılığını istediğiniz şekilde göreceksiniz.
  • Rahatlıkla başa çıkmanız mümkün olan şeyler size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler.

Rüyada kedinin kuyruğunun yandığını görüldüğünde yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, işini layığı ile yerine getireceğine, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, yeni bir yola gireceğine, size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana, sakin giden yaşamının sarsılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kopmuş kedi kuyruğu görmek bol rızık sahibi olunacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi kuyruğu sıkışması rüyayı gören için çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine inanılır.

Rüyada kediyi kuyruğundan yakalamak rüyayı gören için toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, mutlu ve keyifli hissedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kedinin kuyruğunu ısırmak insan içine çıkmak istemeyeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, yersiz yere suçlanacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, şansın çalışmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedi kuyruğunu kopmuş görmek uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kedi kuyruğuna basmak deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, iyi kısmetleri olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kedinin kuyruğunu tutmak rüya sahibi için para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, aniden hayatına girecek bu insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada kedi kuyruğu kopması ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, hatalı yollara gireceğine, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada kedi kuyruğu koparmak kazancının da eksilmeyeceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada kedinin kuyruğunu çekmek maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, hayırlı zamanlar geçireceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına rivayet eder.

Rüyada siyah kedi kuyruğu görmek kötülüklerden uzak olacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kedinin kuyruğunun yanması sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına, ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına yorulur.

Rüyada kedi kuyruğu yemek rüyayı gören için insanların saygısının kazanılacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine yorumlanır.

Rüyada kedi kuyruğu kesmek sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, söz sahibi olacağına, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Rüyamda kedinin kuyrugunun uzadıgını görmek

Scroll to Top