Rüya Tabirleri / Rüyada vezir görmek

Rüyada vezir görmek

Rüyada vezir görmek ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, yaşadığı zorluğun biteceğine, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada vezir gördüyseniz

  • Siz bir kadınsanız karşı cinsten biri sizi baştan çıkartmaya uğraşıyor.
  • İşiniz veya özel yaşamınızla ilgili bazı konular ya da tartışmalar daha karmaşık hal alabilir veya direkt cümleler söz konusu olabilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada vezir olmak yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, tüm isteklerine kavuşacağına, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments