Rüya Tabirleri / isim rüyaları / Rüyada vedat ismi görmek

Rüyada vedat ismi görmek

Rüyada vedat ismi görmek gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada vedat ismi gördüyseniz

  • Bazı ilişki veya işleri sonlandırmak isteyebilir ya da tamamlanması gereken iş veya konuları sonuçlandırabilirsiniz.
  • Duygusal konular ortaya çıkabilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada vedat ismi duymak görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin Allah katında kabul göreceğine, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments