Rüya Tabirleri / üst rüyaları / Rüyada üstünde yorgan görmek

Rüyada üstünde yorgan görmek

Rüyada üstünde yorgan görmek bereket ve mutluluk elde edeceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kem gözlere geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada üstünde yorgan gördüyseniz

  • Kafanızda bazı plan veya projeleriniz varsa, kafanızda, olayların aynen istediğiniz şekilde gelişeceğini düşleyerek şekillendirebilirsiniz.
  • Arkadaşlara yardıma çalışırken iletişimsel yanlışlıklar sorun olabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada üstüne yorgan örtmek sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, insanlarla bir araya geleceğine alamettir.

Rüyada eşinin üstüne yorgan örtmek maddi kaynakların zarar göreceğine, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada üstüne yorgan düşmesi rüyayı gören için yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine, çok zor günler yaşayacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada çocuğun üstüne yorgan örtmek çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, hastalıkların şifa bulacağına, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan ötürü aile içinde tartışmaların başgöstereceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments