Rüya Tabirleri / kir rüyaları / Rüyada kirli yorgan görmek

Rüyada kirli yorgan görmek

Rüyada kirli yorgan görmek istenen herşeye kavuşulacağına, işe ve aşa kavuşacağına, evlatlarından memnun olacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, dileklerinin kabul olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kirli yorgan gördüyseniz

  • Bazı küçük heyecanlar yaşayabilirsiniz.
  • Tepkilerinizi gösterebileceğiniz için kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kirli yorgan taşımak kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kirli yorgan yastık görülmesi uzun bir seyahate çıkılacağına, geçim derdi yaşamayacağına, sosyal hayatında da mutlu olacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine rivayet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada kirli yorgan yıkamak inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirli yorgan örtmek rüya sahibi kişi için kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, rahat bir hayata adım atacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına, sevdiğinin durumunun iyi olduğuna, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirli yorgan yüzü görmek büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, şansının da döneceğine, maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kirli yorgan atmak hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kirli yorgan sökmek rüyayı gören için kendisine uğur getireceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments