Rüya Tabirleri / yorgan rüyaları / Rüyada ipek yorgan görmek

Rüyada ipek yorgan görmek

Rüyada ipek yorgan görmek kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, böylece büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada ipek yorgan gördüyseniz

  • Dini, felsefi veya ideolojik konularda tartışmalara gimeniz olasıdır.
  • Bırakın olduğu gibi kalsın.

Rüyada pembe ipek yorgan görülmesi daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve sıra dışı bir hale geleceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil ipek yorgan görmek çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada mavi ipek yorgan görüldüğünde kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, kararlarına saygı duyulacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine inanılır.

Rüyada sarı ipek yorgan görülmesi çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı ipek yorgan görülmesi alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments