Rüya Tabirleri / renk rüyaları / Rüyada üç tane renkli yılan görmek

Rüyada üç tane renkli yılan görmek

Rüyada üç tane renkli yılan görmek kendisini bir türlü toparlayamayacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, hep dinç ve genç kalacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada üç tane renkli yılan gördüyseniz

  • Diğerleri işleri kendi istedikleri şekilde halletme konusunda ısrarcı olabilirler.
  • Diğerleriyle kuracağınız diyaloglar durumunuzla uyum sağlamayabilir.

Rüyada iki tane renkli yılan görüldüyse endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, başına türlü işler geleceğine, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments