Rüya Tabirleri / çorba rüyaları / Rüyada tuzsuz çorba yapmak

Rüyada tuzsuz çorba yapmak

Rüyada tuzsuz çorba yapmak sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, rahatlık içinde yaşayacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tuzsuz çorba yapmak gördüyseniz

  • Sosyal ilişkilerinizde belli bir haraketlenme olması olasıdır.
  • Boş uğraşları bırakıp, sonuca hemen gtmeye gayret ederseniz kendinize iyilik yapmış olursunuz.

Rüyada tuzsuz çorba içmek rüya sahibi kişi için Allah’ın lütuflarına ereceğine, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments