Rüya Tabirleri / yılan rüyaları / Rüyada turuncu yılan görmek

Rüyada turuncu yılan görmek

Rüyada turuncu yılan görmek sevineceğine ve mutlu olacağına, kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, varolan borçların ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada turuncu yılan gördüyseniz

  • Bazı konulara olumlu yaklaşmakta zorlanabilirsiniz veya zorlayıcı olaylar sizi yorabilir.
  • İşarkadaşlarınızı, iş koşullarınızı, çalışma stilinizi ilgilendirenkonularda değişikliğe gidebilirsiniz.

Rüyada sarı turuncu yılan görülmesi yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada turuncu yılanın kovalaması rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, maddi zarara uğrayacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada uzun turuncu yılan görüldüğünde kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırmızı turuncu yılan görüldüğünde cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine işaret eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada turuncu yılan sokması işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük turuncu yılan görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, işitilecek kötü sözler ve hakaretler yüzünden kalp kırıklığı yaşanacağına alamettir.

Rüyada ölü turuncu yılan görüldüyse asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, dileklerin kabul olacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine inanılır.

Rüyada mavi turuncu yılan görüldüğünde iç açıcı sözlere, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evde turuncu yılan görmek beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, gelirinin sürekli olacağına, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada suda turuncu yılan görüldüyse beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, büyük sıkıntılar yaşayacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına alamettir.

Rüyada yeşil turuncu yılan görüldüyse maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, insanlara karşı güveninin sarsılacağına, sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz turuncu yılan görüldüğünde yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, zarar edilen işlerde kara geçileceğine, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına tabir olunur.

Rüya alimlerine göre rüyada turuncu yılan saldırması iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, kazancının günden güne azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada turuncu yılan ısırması üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, maddi açıdan zarara uğranacağına, rüya sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına işaret eder.

Rüyada ince turuncu yılan görüldüyse sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, sosyal hayatını da askıya alacağına alamet eder.

Rüyada mezarlıkta turuncu yılan görüldüyse mülkiyetinin de artacağına, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada turuncu yılan tarafından ısırılmak hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına inanılır.

Rüyada turuncu yılan öldürmek çirkin iftiralara uğrayacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, zarar gören insanlara yardım edeceğine, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına delalet etmektedir.

Bir yorum

  1. Rüyamda turuncu bir yılan kuyruğuna sopayla dokundum yılan bana döndü (sade turuncu değildi tüm yılanlar gibi benekler vardı) ve çok büyük bir Boğa yılanı kadardı. Yeni bir av yuttuğu apaçık belliydi büyük bir tavşan yada bir ceylan yavrusu büyüklüğünde boynundan sonraki kısımda şişkinlik vardı. Korkutup kaçırmak için sopayı tekrar uzattığımda ayaklarıma doğru saldırdı ve ayaklarımı kendime doğru çekerek uyandığımı farkettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.