Rüya Tabirleri / oje rüyaları / Rüyada tırnağa yeşil oje görmek

Rüyada tırnağa yeşil oje görmek

Rüyada tırnağa yeşil oje görmek istediği yola çıkacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine yorulur.

Rüyada tırnağa yeşil oje gördüyseniz

  • Ya da tam tersi yanlış bir tavır sergilemeniz geleceğiniz üzerinde etkisi olabilecek kişilerle sorun yaşanmasına neden olabilir.
  • Biraz vurdum duymaz yapıda olmaya gayret ederseniz dengenizi daha iyi koruyabilirsiniz.

Rüyada tırnağa yeşil oje sürmek çok daha fazla adım atacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments