Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada teyze kızı görmek

Rüyada teyze kızı görmek

Spread the love

Rüyada teyze kızı görmek isteklerine kulak vereceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına, tabiri caizse can bulacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada teyze kızı gördüyseniz

 • Şimdilik elinizdekilerle yetinmeye çalışmalısınız.
 • Ufukta romantizm var.

Rüyada teyze kızıyla uyumak yanlış yönde kararlar verileceğine, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada teyze kızını ölmüş görüldüğünde gelişiminin hız kazanacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada teyze kızıyla evlenmek çok büyük bir baskı altına gireceğine, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada teyze kızıyla sözlenmek isteklerini yerine geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, güzel ve mutlu günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada teyze kızıyla konuşmak rüyayı gören kişi için iç dünyasının güzelleşeceğine, gayrimenkul işine girileceğine, kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, işlerindeki karın artacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada teyze kızının evine gitmek malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada teyze kızıyla evlendiğini görülmesi sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına inanılır.

Rüyada teyze kızını istemek rüya sahibi için parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada teyze kızıyla sarılmak büyük kazanç getirecek işlere gireceğine, eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine işaret eder.

Rüyada teyze kızının öldüğünü duymak çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen teyze kızını görüldüğünde elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, farklı sosyal ortamlara gireceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada teyzenin kızı olduğunu görmek sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, kazancın katbekat arttırılacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, mal ve para sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada teyze kızıyla tartışmak rüyayı gören için elindekileri de yitireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada teyze kızını gülerken görüldüyse hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, ondan kazanç elde edeceğine, aslında çok mütevazı hayalleri olmasına rağmen kendisine mucize gibi gelecek olumlu gelişmeler yaşayacağına yorumlanır.

Rüya alimlerine göre rüyada teyze kızına sarılıp ağlamak ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına yorumlanmaktadır.

4 yorumlar

 1. mahallede görüyorum rüyamda kendimi ablamla bir pastaneye girip poğaça simit alıyomuşuz tam çıkıcaz bi masada teyze kızımı gördum.hiç bizimle konuşmuyo,bayagı üzgün aglıyor gibiydi,yanına oturduyoruz bize evlenecegını yurtdışına gıtcegını söyledi rüyamda.teyze kızını üzgün görmek tersine mı delalet acaba

 2. Merhaba lütfen acil cevap verin o zaman … teyze kızın bardağa çevirilipde ben ölücem deyip erodiyini yada kırıldlğını gördüm ve teyzeme saklamağa çalıştım üzülmesin diye. Teyzem kızı 13 yaşında ama

 3. Rüyamda teyzemin kızı doğum yapmış ilk önce esmer kara saçlı doğdu bizdedir bi şaşkınlık öbür çocukları sarışın sonra yıkayınca bebeği sarışın oluyor bende onu içimden gelerek çok öpüyorum ve diyorum teyzemin kızına sen işe gidemezsin ben gideyim senin yerine yorumlarınız sevinirim

  • Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya çözümlere, sıcakkanlılığa ve güzelliğe işaret eder. Rüya yorumuna göre aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına; yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına; kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.