Rüya Tabirleri / tepsi rüyaları / Rüyada tepside yumurta görmek

Rüyada tepside yumurta görmek

Rüyada tepside yumurta görmek işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına rivayet eder.

Rüyada tepside yumurta gördüyseniz

  • Yanlış bilgiler sizden faydalanmaya çalışan kişileri algılamanızı zorlaştırabilir.
  • Ortaya çıkan işaretler veya aldığınız sinyaller sizi çok fazla tatmin etmeyebilir.

Rüyada tepside yumurta pişirmek ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, arzuların yerine geleceğine, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, yoğun stres altında kalacağına, bol bol hayır duası alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük tepside yumurta görüldüyse atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, yeni işlere girileceğine, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments