Rüya Tabirleri / tepsi rüyaları / Rüyada tepside tatlı görmek

Rüyada tepside tatlı görmek

Rüyada tepside tatlı görmek eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, helal rızık yiyeceğine delalettir.

Rüyada tepside tatlı gördüyseniz

  • Hayattan keyif almanızı sağlayacak görüşmeler, ziyaretler, seyahatler veya kendinizi nasıl şımartıyorsanız, o türde her şey hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir.
  • İlişkilerin güçlendirilmesi gerekiyor.

Rüya alimlerine göre rüyada tepsiye tatlı düzmek hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına alamettir.

Rüyada tepside tatlı yapmak bunun farkına varacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, iç sıkıntınızın azalacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada tepsiyle tatlı alındığında kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, işlerin çok ters gitmeye başlayacağına, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reside

Rüyamda okulda tatlı yapma yarışmasına katılıp orada bir tepsi şerbetli tatlı yapıyorum ama herkes yaptığı için bir çok tepsi tatlı görüyorum sonra kendi yaptığım tepsiden tatlı yiyorum ama biraz şerbeti az olmuş sonra gerçekte iş arkadaşım da var (erkek) ama yarışma sonuclanmadan uyanıyorum