Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada tepside su görmek

Rüyada tepside su görmek

Rüyada tepside su görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tepside su gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişileri memnun edecek şeyler yapabilirsiniz.
  • Özgürleşme arzunuz artıyor.

Rüyada tepsi su taşımak rüya sahibi kişi için maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine ancak bu durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tepsiden su içmek sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, az çalışarak çok gezeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tepside su böreği görmek kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, istenmeyen bir yolculuğa, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına ve çok büyük bir huzura erileceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments