Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada temiz su balık görmek

Rüyada temiz su balık görmek

Rüyada temiz su balık görmek itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, tüm özlemini gidereceğine, parasız ve işsiz kalacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada temiz su balık gördüyseniz

  • İlişkilerinizi geliştirmeye çalışmalısınız.
  • Çevrenize kırıcı davranışlarda bulunmaktan kaçının.

Rüyada temiz suda balık tutmak rüya sahibi kişi için iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada temiz suda balık avlamak aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada temiz suda balıklarla yüzmek kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, her istediğini elde edeceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına inanılır.

Rüyada temiz suda balık yakalamak rüya sahibi için artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, yanlış bir karar verileceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments