Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada temiz kadın görmek

Rüyada temiz kadın görmek

Rüyada temiz kadın görmek sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve rüya sahibinin yardım edeceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada temiz kadın gördüyseniz

  • Düşüncelerinizde devinim sizi bir hayli zorluyor.
  • Bilgi arayışları, krediler veya maddi yardımlar söz konusu olabilir.

Rüyada temiz kadın organı görüldüyse rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, söz sahibi olacağına, duaların kabul olacağına, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada temiz kadın vajinası görmek her zaman kötülük için çalışacağına, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, büyük bir makama geleceğine, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments